לפרטים ומידע נוסף מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  אודות שלג לבן נקיון ואבטחה

  חברת שלג לבן נוסדה בשנת 1981 והפכה לחברה בע"מ בשנת 1986. שלג לבן, כיום הינה אחת החברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום של מתן שירותי שמירה, אבטחה וניקיון.
  חברת שלג לבן הינה חברה אמידה בעלת חוסן כלכלי רב, סך מחזור העסקים של החברה בשנת 2017 הינו מעל ל-600 מיליון ₪. החברה הכפילה את היקף מחזור פעילותה במהלך חמש השנים האחרונות.
  חברתנו בעלת רישיון קבלן שירות, דבר האומר כי הינה חברה קבלנית אשר מוכרת על ידי משרד הכלכלה. היא בעלת תקן ISO9001 אשר מוודא את הבטחת האיכות החיצונית של השירותים המוענקים ללקוחותינו ותקף לכל עבודות החברה בתחום הניקיון, השמירה והאבטחה. 
  לחברת שלג לבן, מוקדים רבים בפריסה ארצית, מראש פינה בצפון עד אילת בדרום. החברה מקפידה על מתן שירות מקצועי ואדיב ומתן מענה מהיר ונכון לכלל לקוחותיה בכל רחבי הארץ. סניפי חברת שלג לבן מאוישים ע"י צוותים מנהלתיים מקצועיים, כאשר כל מנהל סניף משמש כאיש קשר כלפי החברה וכלפי לקוחותיה ומוכן למתן שרות בכל נושא ובכל דרישה של הלקוח. החברה מדפיקה על הענקת הדרכות והכשרות עובדים בצורה מקצועית. ההכשרה מוענקת לכל עובד תוך כדי הקפדה על העברת קורסי ריענון אחת לתקופה על מנת להבטיח כי כל עובד מן הצוות המקצועי שלנו יוכל להעניק ללקוח שירות ברמה הגבוהה ביותר.
  לחברה מערך גיוס והכשרה רחב הפועל במישורים רבים. כל מנהל סניף אחראי לפעילות הגיוס האזורי, ובחלקם אף ממונה מנהל/ת מערך גיוס שתפקידם לגייס, להעריך ולבחור את העובדים הטובים ביותר, בעלי תודעת השירות הגבוהה ביותר ובעלי הנתונים האישיים המתאימים ביותר למשרה.
  בין לקוחות החברה ניתן למצוא גופים ממשלתיים וציבוריים גם יחד, זאת לרבות נמל חיפה, רשות שדות התעופה, נמל יבשתי, נמלי תעופה, מעברי גבול משרד הביטחון, משרד הבריאות בנוסף לשירותי בריאות כללית ובתי חולים, משרדים ממשלתיים נוספים ועוד.
  אנו מעניקים שירות גם לרשויות מקומיות וערים שונות, לרבות – באר-שבע, אשדוד, קריית גת, אשקלון, ראשל"צ, חולון ת"א הרצליה, קריית אונו, נתניה, חדרה ,עפולה אשכול בית הכרם ועוד.
  חזון החברה
  להיות החברה הגדולה ביותר במדינת ישראל בתחום האבטחה. זאת תוך שמירת זכויות העובדים שהם "נר לרגלינו" בעזרת מערך בקרה פנימי אנושי שדואג למשכורות העובדים והתנאים בהם מועסקים, תחת פיקוח של ארבעה רואי חשבון.
  שלג לבן דואגת לרווחת העובדים תוך שמירה על הענקת שירות מקצועי ללקוחותיה, דבר האפשרי הודות להדרכות בתחומים שונים ואחריותם של ממוני הבטיחות.

  חברת שלג לבן

  שנת הקמה 1981

  מחזור כספי בשנת 2016 - 600 מיליון ש״ח

  דירוג 49 במדד החברות של DBI

  לשנת 2016 למסחר ושרותים

  תקן 9001 ISO

  סניפים בפריסה ארצית מראש פינה עד אילת

  ציון החשכ״ל הגבוה במשק

  6,000 עובדים

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל