לפרטים ומידע נוסף מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  שמירה ובטחון

  חברת שלג לבן בע"מ מספקת שירותי אבטחה ושמירה מהמובילים בישראל. במהלך שלושת עשורי הפעילות של החברה העקנו שירותי שמירה וביטחון וגופים שונים בהתאמה מלאה לכל צרכי הלקוח ולפי דרישותיו. אנו מתחייבים לרמה מקצועית גבוהה והקנייה מקסימלית של ביטחון, זאת תוך כדי מתן שירות איכותי ומענה מהיר ואיכותי לכל שאלה ובקשה.

  חברתנו הוקמה מתוך מטרה להעניק ללקוחותינו את השירות המקצועי והאמין ביותר בתחום. על כן, טרם תחילת העבודה, אנו נבנה יחד תכנית אשר מותאמת לצרכים שלכם באופן מדויק. בסיום הפגישה נוכל ליצור את תכנית העבודה הברורה והמדויקת אשר תתאר את כלל השירותים להם אתם זקוקים והדרכים בהן אנו נוכל לענות על הצרכים שלכם.

  אנו מאמינים כי חברת שמירה וביטחון תוכל לספק ללקוחותיה את השירות האיכותי והמקצועי ביותר כתלות באיכותו של החומר האנושי אשר בונה אותה. על כן, חברתנו שמה דגש רב על מקצועיות, אמינות ויושר. חברתנו מעסיקה מעל ל 2000 תפקידי אבטחה שונים כגון, מאבטחים, שומרים, בודקים ומוקדנים.

  שלג לבן מאיישת תפקידים רבים בתחום הביטחון ומאפשרת תעסוקה במקומות ציבוריים וממשלתיים, לרבות עבודה בשדה התעופה. אנו מבצעים גיוס בפריסה ארצית ועל כן תוכלו למצוא משרות רבות תחת דרושים אבטחה, דרושים מאבטחים וכמובן, ביטחון דרושים.

  כל עובד בצוות המקצועי שלנו עובר את ההכשרה המתאימה על מנת שיוכל להעניק ללקוח את השירות הטוב ביותר בתחום האבטחה. אנו מקפידים על הענקת קורסי ריענון ומבדקים תקופתיים לצוות, זאת על מנת שיוכלו לבצע את תפקידם על הצד הטוב ביותר. כלל השומרים והמאבטחים המועסקים בחברתנו, עובדים תחת פיקוח צמוד של החברה ומוכנים להעניק לכם את השירות המקצועי ביותר מסביב לשעון, 24 שעות ביממה.

  לרשות החברה מחסני נשק בפריסה ארצית, המאושרים ע"י משטרת ישראל המכילים מגוון רחב של כלי נשק, בהתאם לצורכי הפרויקט והפעילות הנדרשת.

  חברת שלג לבן מספקת שירותי אבטחה למשרד הביטחון – מנהלת מעברי הגבול, רשות שדות התעופה הפנים הארציים, רשות הנמלים, מתקני חברת החשמל ומוסדות ורשויות מקומיות בכל רחבי הארץ.

  הצטרפו לעשרות לקוחות מרוצים

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:   מאמרים נוספים

   משאבי אנוש

   לחברה מערך גיוס והשמה רחב ומקצועי. כל מנהל סניף אחראי לפעילות הגיוס האזורי, ובחלקם אף ממונה מנהל/ת מערך גיוס שתפקידם לגייס, להעריך ולבחור את העובדים הטובים ביותר. כמו כן, החברה עובדת בשיתוף עם מכוני ההתאמה קינן שפי, אדם מילא וטופ סי. לחברה הסכם קיבוצי כבר קרוב ל- 20 שנים, אשר מבטיח ומסדיר...
   קרא עוד >

   בטיחות והדרכה

   לחברה מערך הדרכה ובטיחות, במסגרתו קצין הבטיחות מעביר הדרכות וסדנאות מקצועיות בנושא בטיחות. יחד עם זאת, מנהלי הסניפים מעבירים השתלמויות למנהלי האתרים ולמפקחים בנושאי זכויות עובדים וביקורת מקצועית. החברה מקפידה על טיפול מהיר באירועים וביצוע פעולות מתקנות ומונעות, ועושה שימוש בציוד באמצעים הטובים ביותר. לחברה קצין רכב מנוסה אשר באחריותו צי...
   קרא עוד >

   שמירה ובטחון

   חברת שלג לבן בע"מ מספקת שירותי אבטחה ושמירה מהמובילים בישראל. במהלך שלושת עשורי הפעילות של החברה העקנו שירותי שמירה וביטחון וגופים שונים בהתאמה מלאה לכל צרכי הלקוח ולפי דרישותיו. אנו מתחייבים לרמה מקצועית גבוהה והקנייה מקסימלית של ביטחון, זאת תוך כדי מתן שירות איכותי ומענה מהיר ואיכותי לכל שאלה ובקשה. חברתנו...
   קרא עוד >
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל